KARIÉRA U HANSCRAFT

Společnost HANSCRAFT, s.r.o., jednička v oblasti vířivých van, saun, bazénového příslušenství a dalšího wellness sortimentu, hledá schopné kolegy/kolegyně do svého týmu na pozice:

REKLAMAČNÍ TECHNIK PRO EXPORT

ADMINISTRÁTOR(KA) VÝROBNÍHO SKLADU

ASISTENT EXPORTNÍHO ODDĚLENÍ

PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI HANSCRAFT

Reklamační technik pro export

Místo výkonu práce:

Chrášťany u Prahy, K Vodojemu 140, 252 19

Náplň práce:

  • Komunikace se zahraničními zákazníky v Anglickém jazyce (telefon, email)
  • Evidence reklamací do informačního systému
  • Kompletní řešení reklamačního řízení
  • Technická podpora zákazníkům

Požadujeme:

  • Technické myšlení a schopnost porozumět produktům po technické stránce
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Aktivní schopnost komunikovat v Anglickém jazyce (mluvená i psaná forma)
  • Znalost Německého jazyka výhodou
  • Vzdělání technického směru
  • Znalost práce s nástroji MS Office

Nabízíme:

  • Práci na HPP nebo živnostenský list
  • Zázemí stabilní, prosperující a rostoucí společnosti
  • Zaškolení na uvedenou pozici
  • Sleva na firemní výrobky/služby

Datum možného nástupu:

ihned, dle domluvy

Kontaktní osoba:

Jiří Palivec
e-mail: jiri.palivec@hanscraft.com

Administrátor(ka) výrobního skladu

  • Chrášťany u Prahy (Praha-západ) - cca 5-10min od stanice metra Zličín

  • Vedení výrobního skladu a skladových zásob
  • Práce se skladem v informačním systému Money S5
    • Naskladnění materiálu (zpracování dodacích listů)
    • Výdej materiálu
    • Výrobky (práce s výrobními přehledy)
    • Pohyb materiálu mezi jednotlivými sklady (převodky)
    • Přidávání nových skladových položek do systému
  • Pravidelné inventury skladu
  • Příjem, zpracování, správa, kompletace a dohled nad expedicí objednávek (fyzická kontrola a zanesení do informačním systému)
  • Spolupráce s účetním a nákupním oddělením, obchodními zástupci nebo s dopravci
  • Výpomoc exportnímu oddělení při řešení objednávek, fakturací a reklamací
  • Drobné nákupy a činnosti týkající se provozu pobočky

Požadujeme:

  • Znalost skladového hospodářství velkou výhodou (v libovolném informačním systému)
  • Dobrá znalost práce na PC, MS Office (Outlook, Excel, Word)
  • středoškolské vzdělání ukončené maturitou
  • Znalost AJ výhodou (min. písmem)
  • Proaktivní přístup, organizační schopnosti, příjemné vystupování, týmová spolupráce

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení (nástupní plat 35.000 + roční odměny)
  • 5 týdnů dovolené
  • Zázemí rodinné, stabilní a prosperující společnosti
  • Přátelské prostředí
  • Možnost účasti na zahraničních služebních cestách
  • Slevy na firemní výrobky/služby
  • Pracovní notebook, mobil

Datum možného nástupu: Ihned, dle domluvy

Asistent exportního oddělení

  • Chrášťany u Prahy

  • komunikace s nákupním a ekonomickým oddělením, obchodními zástupci nebo s dopravci
  • spolupráce s exportním oddělením při řešení objednávek, fakturací a reklamací
  • příjem, zpracování, správa, kompletace a dohled nad expedicí objednávek (fyzicky i v informačním systému)
  • pomoc při přípravě podkladů pro obchodníky
  • účast na výstavách a prodejních akcích

Požadujeme:

  • znalost minimálně AJ (slovem i písmem)
  • dobrá znalost práce na PC, MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook),
  • příjemné profesionální vystupování, ochota, zodpovědný přístup, samostatnost, organizační schopnosti
  • proaktivní a týmový přístup

Nabízíme:

  • práci na HPP nebo živnostenský list
  • zázemí stabilní, prosperující a rostoucí společnosti
  • notebook, telefon…
  • práci v příjemném mladém kolektivu
  • motivující finanční ohodnocení
  • slevu na firemní výrobky/služby
  • vzdělávací kurzy, školení
  • občasné Home Office
  • zaškolení na uvedenou pozici

Datum možného nástupu: ihned, dle domluvy

TOP