KARIÉRA U HANSCRAFT

Společnost HANSCRAFT, s.r.o., jednička v oblasti vířivých van, saun, bazénového příslušenství a dalšího wellness sortimentu, hledá schopné kolegy/kolegyně do svého týmu na pozice:

Servisní technik

Místo výkonu práce:

  • Praha, Uhříněves

Náplň práce:

  • instalace a servis u zákazníka
  • práce v servisní dílně
  • drobné dílenské opravy a servis firemních produktů
  • příležitostná manipulace se zbožím ve skladu
  • správa skladu náhradních dílů a jejich evidence

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • týmový přístup, flexibilitu, ochotu a zodpovědnost
  • dobré komunikační schopnosti
  • ŘP sk. B
  • praxe na pozici servisní technik výhodou
  • praxe s opravou elektrospotřebičů výhodou (vyhláška 50 velikou výhodou)

Nabízíme:

  • nástupní plat 30.000 Kč
  • zázemí stabilní, prosperující a rostoucí společnosti
  • zaškolení na uvedenou pozici
  • příjemný mladý pracovní kolektiv
  • motivující finanční ohodnocení
  • slevu na firemní výrobky/služby

Datum možného nástupu: ihned, dle domluvy

Pokud Vás pozice zaujala a splňujete požadavky, neváhejte a zašlete nám strukturovaný životopis společně s krátkým motivačním dopisem.

Kontaktní osoba:
Jiří Palivec
e-mail: jiri.palivec@hanscraft.com

Skladník / Expedient

  • Uhříněves / Čestlice

  • Příprava zboží k expedici
  • Fyzický příjem zboží na sklad, kontrola zboží, převoz zboží mezi provozovnami

Požadujeme:

  • týmový přístup, zodpovědnost, spolehlivost
  • fyzickou zdatnost
  • ŘP sk. B podmínkou
  • oprávnění na VZV výhodou
  • praxe na pozici skladník výhodou

Nabízíme:

  • nástupní plat 25.000 Kč

ASISTENT NÁKUPNÍHO A EXPORTNÍHO ODDĚLENÍ

Chrášťany u Prahy (Praha-západ) - cca 5-10min od stanice metra Zličín

  • práce se skladem v interním systému (příjem a výdej materiálu, výrobky apod.)
  • pohyb materiálu mezi jednotlivými sklady (hlavní sklad a expedice, výrobní sklady, sklady analýz a kvality)
  • příjem, zpracování, správa, kompletace a dohled nad expedicí objednávek (fyzicky i v informačním systému)
  • vedení skladové evidence
  • pravidelné inventury skladu
  • komunikace s nákupním a ekonomickým oddělením, obchodními zástupci nebo s dopravci
  • spolupráce při přijmu materiálu a zboží, inventarizaci, nejrůznějších logistických záležitostech a zásobení výrobou
  • spolupráce s exportním oddělením při řešení objednávek, fakturací a reklamací

Požadujeme:

  • znalost skladového hospodářství velkou výhodou
  • znalost AJ výhodou (min. písmem)
  • středoškolské vzdělání ukončené maturitou
  • dobrá znalost práce na PC, MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook),
  • příjemné profesionální vystupování, ochota, zodpovědný přístup, samostatnost, organizační schopnosti
  • proaktivní a týmový přístup

Nabízíme:

  • nástupní plat 35.000 (dle kvalifikace) + roční odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • zázemí rodinné, stabilní a prosperující společnosti
  • účast na zahraničních služebních cestách
  • pracovní notebook, mobil

Datum možného nástupu: ihned, dle domluvy

TOP