KARIÉRA U HANSCRAFT

Společnost HANSCRAFT, s.r.o., jednička v oblasti vířivých van, saun, bazénového příslušenství a dalšího wellness sortimentu, hledá schopné kolegy/kolegyně do svého týmu na pozice:

SENIOR ÚČETNÍ

Místo výkonu práce:

Praha, Uhřiněves

Náplň práce:

  • kompletní vedení účetnictví
  • skladové hospodářství
  • účtování majetku
  • účtování platebního styku
  • kontrola správnosti faktur z účetního a daňového hlediska
  • správa saldokontních účtů
  • zpracování daňového přiznání, příprava podkladů pro daň z příjmu právnických osob a pro zpracování měsíční uzávěrky a daně z nemovitosti a silniční daň
  • zodpovědnost za správnost účetnictví i s ohledem na daňové dopady (DPH, DPPO)
  • komunikace s klienty a úřady
  • spolupráce s daňovými poradci a auditory
  • komunikace s dalšími pobočkami
  • zpracování statistických výkazů, INTRASTAT

 Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Znalost podvojného účetnictví
  • praxe na obdobné pozici min. 5 let
  • znalost daňových a účetních zákonů ČR
  • znalost účetních systémů (Money)

Nabízíme:

  • práci na HPP nebo živnostenský list
  • zázemí stabilní, prosperující a rostoucí společnosti
  • práci v příjemném mladém kolektivu
  • motivující finanční ohodnocení
  • slevu na firemní výrobky/služby
  • vzdělávací kurzy, školení
  • občasné Home Office

 Datum možného nástupu: ihned, dle domluvy

Kontaktní osoba:
Jiří Palivec
e-mail: jiri.palivec@hanscraft.com

Pokud Vás některá pozice zaujala a splňujete požadavky, neváhejte a zašlete nám strukturovaný životopis společně s krátkým motivačním dopisem.

TOP