Mobilní sauny

Sauna, kterou si můžete vzít s sebou na chalupu

Mobilní parní nebo infračervené sauny jsou určeny všem, kteří si rádi dopřávají relaxaci v sauně a vychutnávají si všechny relaxační a zdravotní účinky. Tyto sauny jsou vám k dispozici doma, na chalupě či na cestách, a to kdykoliv dostanete chuť na tuto léčebnou a relaxační proceduru.Vejdou se do jakéhokoliv interiéru.Díky jednorázové investici získáte neomezenou dobu, kterou vy i vaši blízcí můžete v sauně strávit.

Mobilní parní sauna je báječnou alternativou k parní komoře, finské sauně i infrasauně. Nabízí trochu odlišný saunový zážitek a jistě si proto získá své příznivce. Parní sauna je vlhká sauna, která příznivě působí na celý organismus. Především však zlepšuje dýchání, stav pleti a pokožky, podporuje chuť k jídlu, pomáhá s detoxikací organismu a s regenerací celého pohybového aparátu.

Pobyt v sauně je též skvělou prevencí proti řadě srdečních onemocnění a zároveň pomáhá posilovat imunitu. Výhodou mobilní parní sauny je, že ji snadno umístíte opravdu kamkoliv. Chcete mít saunu v ložnici nebo uprostřed obýváku? S mobilním řešením máte jedinečnou příležitost.

Mobilní infrasauna v sobě skrývá všechny výhody klasické infrasauny. Snadno ji přenesete kamkoliv. Její výhodou je rychlé zprovoznění a malé rozměry. Pobyt v infrasauně pomáhá spalovat kalorie, regulovat hmotnost, předcházet celulitidě a odbourává stres.

Do sauny je nutné zajistit pouze přívod elektrické energie a doplnit ji vlastním posezením. Jedná se o dostupné řešení pro každého, kdo miluje saunování a chce si ho užít zase trochu jinak. V našem obchodě máte na výběr z několika modelů. Vystavené produkty si můžete prohlédnout na našem showroomu.

TOP