příslušenství sauny

V této kategorii naleznete sortiment příslušenství pro sauny, který umocní váš zážitek ze saunování. Nabízíme nejen řadu různých doplňků k infrasaunám včetně aromaterapie s osmnácti různými vůněmi, ale také příslušenství finských saun. Je na vás, jaké příslušenství si pro saunování vyberete. Věřte však, že může maximálně zlepšit váš komfort při relaxačním pobytu v sauně.

Konkrétně u nás pořídíte třeba masážní válečky, vhodné k uvolnění ztuhlých svalů, na které už sama o sobě sauna působí velmi blahodárně. Dále nabízíme atraktivní věšáky pro odložení oblečení a dalšího textilu, rohožky, župany, saunová kamna, kalíšky pro aromaterapii, kbelíky, naběračky nebo teploměry. Užitečné příslušenství u nás pořídíte za velmi výhodné ceny.

Pobyt v sauně doporučujeme kombinovat s účinky aromaterapie, což si nejlépe vyzkoušíte právě v některé naší infrasauně. Na výběr u nás máte z více než desítky vonných esencí, které můžete zakoupit i ve výhodných sadách a pokaždé vykouzlit jedinečný voňavý zážitek. Sáhněte po příslušenství, které se vám líbí, nebo které potřebujete. Rádi vám pomůžeme s výběrem. Neváhejte nás kontaktovat nebo navštívit některý z našich showroomů.

TOP