Akrylátové vířivky

České vířivky HANSCRAFT jsou výsledkem dlouholeté zkušenosti s prodejem a servisem vířivých van z Ameriky, Evropy i Číny. Vznik vlastní výroby reaguje na potřebu našich zákazníků, kteří žádají kvalitní domácí lázně. Vířivka, která opouští náš výrobní závod v Chrášťanech u Prahy, je zhmotněním vašich snů. Vznikla na základě spolupráce s kvalitními americkými i evropskými dodavateli ve spojení s českým umem a rukami. Při její výrobě je důležitá nejen přesná práce strojů, které vytvarují skořepinu vany, ale také lidský faktor, který musí vše završit - dokonale zkompletovat, propojit a otestovat.

Právě závěrečným testům věnujeme dostatečnou pozornost. Z výroby odchází pouze plně funkční, bezpečné a voděodolné vířivky, která budou ozdobou vašeho domácího wellness. Výhodou výroby v Čechách je rychlost. Naši zákazníci oceňují, že cena českých vířivek rovněž obsahuje dopravu a montáž. V neposlední řadě si také dovolíme vyzdvihnout dopad na životní prostředí. České vířivky nejsou laminované. Na jejich vyztužení a izolaci se používá italský materiál Green Shield, který je 100% reyklovatelný. To znamená, že při výrobě našich vířivek nevzniká nebezpečný odpad, lidé nepracují v nebezpečném prostředí a vy se koupete ve zdravotně nezávadném výrobku.

OKANDINAVIA

Vířivé vany OKANDINAVIA jsou to nejlepší, co si můžete dopřát. Navrhoval je přední český designér a architekt Ing. arch. MgA. Ondřej Kamenický. Vířivky OKANDINAVIA vás zaujmou na první pohled. Poskytují dostatek pohodlí a nabízí bohatou výbavu.

OKA DESIGN

Vířivé vany OKA design jdou s dobou. Navrhoval je přední český designér a architekt Ing. arch. MgA. Ondřej Kamenický. Vířivky OKA design Vás zaujmou na první pohled. Mají ostré hrany a jednolité signifikantní bednění, které působí velmi čistě a nadčasově.

HC DESIGN

Vířivé vany HC design se drží klasických zaoblených tvarů. Mají velmi sofistikované bednění, které připomíná dřevěné obložení. Linie jsou na čelech vířivky vedeny horizontálně, což působí velmi elegantně. Zaujme vás také dokonalé zpracování skořepiny bez hrbolů či odstátých hran.

CELTIC SPAS

Vířivé vany řady CELTIC SPAS zachovávají tradiční zaoblené tvary, které nikdy nevyjdou z módy. V nabídce máme 7 modelů pro 3 až 8 osob, které jsou určeny pro celoroční provoz. Domácí lázně CELTIC SPAS přináší svým uživatelům maximální komfort za velmi přijatelnou cenu.

PLUG&PLAY

Vířivé vany PLUG&PLAY jsou ideálním a nenáročným řešením pro domácnosti. Jejich instalace je snadná, nevyžaduje složitých příprav. Vířivou vanu zapojíte do klasické domácí zásuvky a prakticky za pár okamžiků si můžete užívat horké vířivé koupele.

Srdečně Vás zveme do našeho inspirativního showroomu v Praze Čestlicích, kde můžete nejen objevovat náš široký sortiment vířivek a saun, ale také si vychutnat jedinečnou atmosféru wellness prostoru. Těšíme se na Vaši návštěvu!

TOP