Aromaterapie inSPAration

Udělejte si z vířivé koupele voňavý zážitek

Přinášíme vám unikátní řadu tekutých vonných esencí od kalifornské rodinné firmy inSPAration, Inc., která vyrábí aromaterapeutické vůně pro vířivé vany a jacuzzi více než 37 let a jejíž vůně jsou známé a vyhledávané po celém světě. Aromatické směsi jsou navrženy pro vaše potěšení z horké lázně a vytváří bohatý a uklidňující aromaterapeutický zážitek. Ať už dáváte přednost ovocným vůním, sportovním či bylinkám, určitě si vyberete z bohaté nabídky různých vonných esencí, které společně s hydromasáží uvolní vaše tělo po náročném dni, probudí vaše smysly, zbaví vás napětí a zanechají vaši pokožku jemnou a hydratovanou.

Hydroterapie inSPAration zpříjemní koupání ve vířivé vaně. Je to speciální směs aromatických solí, minerálů, vitaminů a přírodních extraktů, která je vhodná do všech vířivek a koupelí. Krystaly jsou ve vodě zcela rozpustné a postupně z ní během hodiny vyprchají. Vaše pokožka bude příjemná na dotek a voňavá. Vy se navíc budete cítit odpočinutě a energicky. Esence inSparation neobsahují alkohol ani olej a byly testovány předními výrobci vířivek. Jsou šetrné k akrylátovým povrchům i technologiím vířivek. Nezanáší filtry a neovlivňují kvalitu vody. Vy si proto můžete bez zbytečných obav užívat blahodárných účinků hydromasáže a aromaterapie zároveň!

SPA & BATH

Užijte si úžasný pocit z koupání ve vířivce s wellness vůněmi od inSPAration. Máme skutečně unikátní vůně amerického výrobce inSPAration, které jsou oblíbené po celém světě. Skvělé a rozmanité druhy aromaterapie vůní povzbudí Vaše smysly unikátním složením a výtažky aktivních látek s esenciálními oleji a vitamíny.

SPORT RX

Hydroterapie inSPAration Sport RX jsou speciálně vytvořené směsi do vířivek a koupelí, které pomáhají redukovat záněty a otoky způsobené fyzickou námahou a společně s vitamíny E a C zanechávají pokožku příjemně jemnou a hydratovanou. Krystalky obsahují přírodní extrakty a aromaterapeutické vůně pečující o vaše tělo a pokožku.

WELLNESS

Řada Wellness obsahuje 12 různých vonných esencí, které uvolní vaše tělo po náročném dni, probudí vaše smysly a zanechají vaši pokožku jemnou a hydratovanou. Jsou k dispozici v lahvičkách po 245 ml. Neobsahují alkohol, jsou šetrné k akrylátovému povrchu a veškeré technologii, nezanáší filtr, nepění a neovlivňují chemickou rovnováhu vody.

PEARLS

Speciálně vyvinuté krystaly, posilující prožitek z domácích lázní. Tyto krystaly jsou bohaté na hydratační látky a minerály, které uklidňují a regenerují unavené svaly. Celkem 12 různých vůní v podobě krystalků i tekutých esencí. Vyberte si vůni, která zdokonalý váš relaxační zážitek a povznese ho na novou úroveň.

Pool FRAGRANCE

Podmanivá směs aromaterapeutických vonných esencí od kalifornské společnosti inSPAration, Inc. byla vytvořena zejména pro použití v plaveckých bazénech. inSPAration Pool Fragrances jsou skvělý doplněk k venkovním i vnitřním bazénům, k fontánám, vodopádům apod. Osvěžte svou bazénovou party vůní botanické zahrady, letního ovoce nebo třeba vanilkou...

Mini sety

Aromatické směsi amerického specialisty na aromaterapii, společnost inSPAration, Inc., jejichž vůně jsou známé a vyhledávané po celém světě, jsou navrženy pro vaše potěšení z horké lázně a vytváří bohatý a uklidňující aromaterapeutický zážitek. Ať už dáváte přednost ovocným vůním či bylinkám, určitě si vyberete z bohaté nabídky různých vonných e...

TOP