Dřevěné kádě

Dřevěná káď HOT TUB HANSCRAFT umožňuje relaxaci v horké vodě bez nutnosti nákladného elektrického ohřevu vody. Váha kádě bez vody je 220 kg. Doba ohřevu cca 2 hodiny.

Dřevěná káď HOT TUB HANSCRAFT WOOD umožňuje relaxaci v horké vodě bez nutnosti nákladného elektrického ohřevu vody. Váha kádě bez vody je 220 kg. Doba ohřevu cca 2 hodiny.

Relaxační vířivá káď HOT TUB WAVE umožňuje relaxaci v horké vodě bez nutnosti nákladného elektrického ohřevu vody. Váha kádě bez vody je 260 kg. Doba ohřevu cca 2 hodiny.

Dřevěná káď pro 4 až 6 osob o průměru 200 cm. Je vyrobena z thermo smrku. Hmotnost kádě bez vody je 200 kg. Nabízí rychlejší ohřátí vody, které trvá přibližně 2 hodiny.

Osvěžte se stylově a přirozeně s naší ochlazovací kádí HANSCRAFT ve smrkové variantě nebo s polypropylenovou vložkou. Tato káď spojuje moderní design s tradičním řemeslným zpracováním, nabízející vám dokonalé útočiště pro relaxaci.

Vychutnejte si naprosto přírodní koupání bez chemie

V našem sortimentu naleznete i estonské dřevěné kádě neboli HOT TUB. Svým vzhledem připomínají venkovní koupací sud, který je originálním doplňkem i pro vaši zahradu, kde si nerušeně vychutnáte přírodní koupání bez nutnosti použití jakékoliv chemie pro úpravu vody.

Estonské dřevěné kádě HOT TUB připomínají finskou koupel, kterou si můžete dopřát téměř celoročně. Jsou zajímavou alternativou běžného bazénu nebo vířivky. Voda se v nich ohřívá s pomocí instalovaného topení na dřevo, které káď vyhřeje již během pár hodin (rychlost vyhřátí závisí na vybraném modelu).

Kádě HOT TUB jsou vhodné pro jednu i více osob. Můžete je proto aktivně využívat se svou rodinou či přáteli a užít si jedinečné momenty venku na čerstvém vzduchu. Koupel vám navíc zpříjemní bylinky nebo aromatické oleje, které rovněž zakoupíte u nás v obchodě. Vyberte si ze široké nabídky estonských dřevěných kádí. Máme je pro vás za atraktivní ceny.

TOP