Kvalitní české vířivé vany HANSCRAFT

České vířivky Hanscraft

Vířivé vany Hanscraft se dělí na dvě základní řady - OKA design a HC design. Obě se vyznačují vysokou kvalitou, ať už se jedná o použité materiály, technologii, trysky či ovládání. Rozdíl mezi nimi je zřetelný na první pohled. OKA design má výrazné ostré hrany a jednolité signifikantní bednění. HC design vířivky mají elegantní zaoblené tvary a bednění z palubek evokujících dřevěný obklad.

Výroba v České republice
Vířivé vany vyrábíme v Chrášťanech u Prahy. Výhodou výroby v Čechách je rychlé dodání, zpravidla do 30 dnů. Naší předností je robotizovaná technologie s extrémní přesností, která odpovídá normám a požadavkům pro oblast automotive, aeronautiky či zbrojního průmyslu. Zajímá vás více? Přijďte se podívat!

Stavíme na dlouholetých zkušenostech
Výroba byla spuštěna v roce 2017 po 2letých přípravách a 15letých zkušenostech s importem, prodejem a servisem vířivých van od 5 světových výrobců z USA, Itálie, Kanady a Číny. Od každého jsme si vzali jen to nejlepší technologické řešení!

Pečlivý výběr materiálů
Při výběru materiálu bednění jsme kladli důraz na extrémní životnost. Vybírat si můžete ze 6 moderních dekorů a ve stejném dekoru vám vyrobíme také zahradní nábytek s certifikací HORECA. Skořepina vany je z US akrylátu LUCITE s extra vyztužením a ABS vrstvou proti osmóze a bublinám.

Každá vířivka z výroby je testována
Všechny vířivky testujeme na reálné podmínky. Důraz je kladen na vodotěsnost a bezpečnost. Tato přísná tovární kontrola vyloučí 99 % možných závad.

Myslíme na Vaše zdraví i přírodu
Vířivky vyrábíme EKO cestou s italským materiálem Green Shield, který je zdravotně nezávadný a 100% recyklovatelný.

Design a ergonomičnost
Za designem našich vířivek stojí Ing. arch. MgA. Ondřej Kamenický, přední český designér a architekt. Navržené tvary a křivky slaví úspěchy v Anglii, Skandinávii, Německu, Francii i Švýcarsku. O ergonomičnost všech modelů se stará Mgr. Martin Procházka, přední český fyzioterapeut a chiropraktik několika národních týmů i vrcholově sportujících jednotlivců. Pozice ve vířivce jsou navrženy tak, aby byly přirozené a účinek masáže maximální.

Patříme k profesionálům
Jsme členy Americké Asociace POOL & SPA profesionálů APSP, Hospodářské Komory ČR, Asociace Bazénů a Saun ČR ABAS, České Asociace Saunérů ČAS. Některé projekty asociací koordinujeme společně a jsme suverénními a respektovanými členy našeho odvětví.

Více o naší výrobě si přečtěte zde.

MICROSILK a WIFI MODUL

K českým vířivým vanám nabízíme volitelné příslušenství v podobě WIFI ovládacího modulu, se kterým máte vířivou vanu pod kontrolou na dálku, a také technologii MICROSILK, která umí léčit kožní problémy.

Vířivky OKA DESIGN

Vířivky HC DESIGN

Výhody českých vířivých van HANSCRAFT

RYCHLÉ DODÁNÍ (do 30 dnů od potvrzení objednávky)

EKOLOGICKÁ VÝROBA - minimální vznik odpadů při výrobě

PLNĚ RECYKLOVATELNÝ MATERIÁL Green Shield, který nahrazuje zastaralý způsob laminace

NADSTANDARDNÍ VÝBAVA, která je již zahrnuta v ceně vířivky

KVALITNÍ MATERIÁLY + elegantní i moderní nadčasový design

TESTOVÁNÍ KAŽDÉ VÍŘIVKY před expedicí k zákazníkovi na funkčnost a voděodolnost

TOP