Italské vířivky JACUZZI

Vířivka pro náročné zákazníky od předního italského výrobce vířivých van JACUZZI. Nabízí dostatek prostoru pro 3 osoby. Má 1 leh a dva sedy. Masáž celého těla zajišťuje celkem 14 trysek.

Prostorná čtvercová vířivka Delfi pro 4 osoby, která má 3 sedy a 1 lehovou pozici. Masáž zad a nohou zajišŤuje celkem 16 trysek. Vířivka je dílem věhlasného italského výrobce JACUZZI.

Pohodlná vířivá vana pro 5 osob nabízí dostatek prostoru ve 4 sedových a 1 lehové pozici. Je osázena celkem 50 tryskami. Tato vana je ideální pro rodiny a skupiny.

Klasická čtvercová vířivka J-465 disponuje 1 lehem, 1 kapitánskou pozicí a 4 sedy. Masáž je zajištěna 39 tryskami. Vířivá vana nabízí dostatek místa pro 6 osob.

Kvalitní italské vířivé vany s více než 50letou tradicí

Italský specialista v oblasti výroby vířivých van, společnost JACUZZI®, disponuje více než 50letými zkušenostmi. Vířivky jsou vybaveny mimořádně pohodlnými lehátky, sedadly a příjemným osvětlením. Kvalitní hydromasáž, dokonalý design a výkon oceníte, ať už trávíte čas s rodinou, relaxujete po dlouhém pracovním dni nebo hledáte úlevu od bolesti.

V naší nabídce najdete čtyři nejoblíbenější modely, které vás uchvátí svým designem. Nejmenší model je pro 3 osoby, největší až pro 6 osob. Firma Jacuzzi patří k průkopníkům hydromasážních van. Staví na mnohaletých zkušenostech, proto jejich se jejich vířivky řadí k tomu nejlepšímu, co na evropském trhu můžete najít.

TOP