Americké vířivky Viking Spas

Kvalitní americká vířivá vana Viking 1 má tvar kruhu. Nabízí dostatek místa pro 4 osoby. Má patentovaný protiskluzový povrch a řídí ji spolehlivý systém Balboa.

Viking 3 patří k nejoblíbenějším americkým kruhovým vířivkám. Je ideální pro 4 osoby. Má větší počet masážních trysek než jeho bratr Viking 1.

Aurora 1 je vířivá vana pro 3 osoby, která nabízí pohodlí i pro vysoké lidi. O masáž se stará celkem 17 hydromasážních trysek, které zaručují vysoký komfort.

Vířivá vana Aurora 3 je vhodná pro 2 až 3 lidi. Masáž zajišťuje celkem 31 trysek. Vířivka má patenovaný protiskluzový systém a je řízena kvalitním systémem Balboa.

Přímo královsky se budete cítit ve vířivce Royale 1, která nabízí dostatek prostoru pro 6 osob. Její předností je kvalita, hydromasáž a dokonalý komfort během relaxace.

Royale ETS je vybavenější verzí Royale 1. Nabízí více hydromasážních trysek, celkem 31. Vířivá vana je určena pro 6 osob. I tady je patentovaný protiskluzový povrch samozřejmostí.

Vířivá vana pro 5-6 osob se dvěma kapitánskými pozicemi je vybavena 17 hydromasážními tryskami. Je velmi pohodlná a uvnitř vany je minimum bariér, což zvyšuje komfort.

Regal ETS nabízí větší počet trysek než Regal 1. Masáž zajišťuje celkem 31 hydromasážních trysek. Vířivka je určena pro 5-6 osob a patří k velmi oblíbeným modelům.

Vířivá vana pro 6 osob, která je vybavena 51 hydromasážními tryskami. Legend 2 nabízí vysoký komfort, dokonalou masáž a 3D pozice, které umocní váš zážitek.

Skvěle vybavená vířivá vana pro 6 osob, která nabízí dámské a pánské kapitánské sedadlo. O masáž se stará celkem 71 trysek s možností přepínání.

Velmi prostorná vířivá vana, do které se vejde až 7 osob. Je osázena 71 nerezovými tryskami včetně Turbo a Volcano relaxačních gejzírů. Její výhodou jsou také kapitánské pozice.

Vířivá vana Aurora Home Exclusive je vhodná i do interiéru díky svým kompaktním rozměrům. Nabízí dostatek pohodlí pro 3 osoby. O masáž se stará 30 hydromasážních a vzduchových trysek.

Vířivá vana Legacy 2 nabízí velkou volnost pohybu. Pohodlně se do ní usadí 6 osob. O masáž se stará 51 hydromasážních a vzduchových trysek.

Vířivé vany s doživotní zárukou na skořepinu

Americké vířivky VIKING SPAS, jež exkluzivně dovážíme pro Střední Evropu, nabízíme s doživotní zárukou na skořepinu vířivé vany vyrobenou z materiálu Soft Touch. O kvalitě, bezpečnosti a americkém původu vířivých van rozhodně nemusíte pochybovat. Modely jsou vybaveny hydromasážními tryskami, ozonátorem, osvětlením vířivky nebo anatomickými opěrkami hlavy.

Nyní ZDARMA jsou také opatřeny ARCTIC IZOLACÍ, bočními panely z odolného syntetického dřeva Vikashield® Cabinet, USA a řídicím systémem a titanovým ohřevem vody BALBOA™. Vířivé vany Viking Spas patří k prověřeným produktům, které je možné užívat celoročně.

TOP