O nás

Jsme HANSCRAFT, s.r.o., výrobně obchodní společnost se sídlem v Praze-Uhříněvsi.  Specializujeme se především na prodej akrylátových a mobilních vířivek, infrasaun, finských saun a estonských venkovních saun. Nabízíme však také prodej zahradního nábytku, bazénového příslušenství, solárních sprch a masážních přístrojů. V České republice vyrábíme vlastní řadu akrylátových vířivek - OKA design, HC design, Celtic Spas a Plug&Play - a vyrobili jsme také první vířivý bazén swim spa HC EASY POOL.

POSLÁNÍ SPOLEČNOSTI

Působíme v oboru wellness&spa a naší vizí je zpřístupnit domácí lázně lidem, které zajímá zdravý životní styl. Zohledňujeme bohaté zkušenosti od elitních amerických i evropských výrobců, nejmodernější poznatky od rehabilitačních specialistů, lékařů a odborníků na hydromasážní systémy, a to nejen při vlastní výrobě vířivých van, ale také při výběru prodejního sortimentu.

Vířivá vana neboli vířivka již není doménou pouze movitých lidí - nyní jsou naše hydromasážní modely cenově dostupné prakticky pro každého. Je naším posláním upevňovat zdraví a zpříjemňovat Vaše nejcennější chvíle klidu a relaxace. Vířivé vany HANSCRAFT Vám dají klíč k pevnějšímu zdraví, zejména pak zlepšení stavu pohybového ústrojí, nebo i oběhového systému. Budete se cítit příjemně a uvolněně.Po pár dnech hydromasážní terapie ve vířivce opět omládnete, zlepší se Vám spánek, uspořádáte si myšlenky a zároveň strávíte příjemné chvíle s Vašimi blízkými.

NAŠE KNOW-HOW

Využíváme nejmodernějších poznatků od rehabilitačních specialistů, lékařů a odborníků na hydromasážní systémy. I proto neustále rozšiřujeme a inovujeme naše nové produkty. Technologicky se řadíme na špici elitních výrobců v Americe, odkud čerpáme veškerou inspiraci. Díky této pružné spolupráci s naší licenční výrobou jsou nabízené vířivky vybaveny specialitami jako je například LED uklidňující světelná chromoterapie, SPA AUDIO systém pro přehrávání Vaší oblíbené relaxační hudby, přírodní ozonovou dezinfekcí, kvalitním termokrytem, zvedákem termokrytu vířivky, perličkovou masáží - blowerem, několikanásobnou izolací, USA akrylátem LUCITE ACRYLIC s vynikající odolností a dlouhou životností, nerez tryskovou technologií RELAX COMFORT a dalším nadstandardním vybavením.

JSME SPECIALISTÉ V OBORU

Navštivte náš showroom pro nezávaznou konzultaci, zkoušku nebo příjemné popovídání o našich produktech. Důvěřujte specialistům v oboru! V dnešní široké nabídce vířivých van není snadné se zorientovat, a proto je dobře, že jste se dostali k nám - na stránky specialistů na vířivky s dlouholetou zkušeností a výbornými referencemi.

Disponujeme komplexním celoročním záručním i pozáručním servisem a kvalitním zázemím. Každému zákazníkovi vycházíme maximálně vstříc se všemi jeho požadavky, je-li to jen trochu možné, a proto jsme si velmi přirozeně vydobyli dobrou reputaci na českém i slovenském SPA trhu. Díky profesionálně školeným zaměstnancům můžeme garantovat tu nejvyšší úroveň přístupu, péče a kvality služeb. Věříme, že Vás naše nabídka vířivek a hydromasážních vířivých van uspokojí ve všech směrech a naše spolupráce bude dlouhodobá, což nám prosím dovolte dokázat.

ZÁLEŽÍ NÁM NA VÁS

Naším cílem nikdy nebylo stát se největším distributorem vířivých van na trhu. Naší nejvyšší vizí vždy bylo naslouchat zákazníkům a objevovat to, co skutečně hledají pro zkvalitnění jejich života. Říkáme, že díky našim vířivým vanám přinášíme do života lidí pevnější zdraví a úžasný životní styl. Toto je srdce všeho co děláme. Vytvářet produkty, které Váš každodenní život změní k lepšímu. To je naše vášeň, to je naše vize.

ZÁLEŽÍ NÁM I NA ŽIVOTNÍM PROSTŘEDÍ

Zároveň si zakládáme také na ohleduplném a šetrném chování vůči životnímu prostředí. Proto jsme členem kolektivního systému zpětného odběru elektrozařízení skupiny REMA, která zajišťuje organizaci sběru třídění, nakládání a recyklaci elektrozařízení a použitých baterií/akumulátorů v celé České republice. Bližší informace a přehled míst zpětného odběru je k dispozici na www.remabattery.cz a www.remasystem.cz.

Těšíme se upřímně na Vaši návštěvu.

Váš tým HANSCRAFT

TOP