Vířivky, vířivé vany a dřevěné kádě

V našem sortimentu naleznete akrylátové i nafukovací vířivky, vířivky v akci, ale také třešničku v podobě estonských dřevěných kádí. Voda se v nich ohřívá pomocí kamen na dřevo, tím se liší od vířivých van, které mají tepelné čerpadlo. Estonské dřevěné kádě představují přírodní koupání bez nutnosti chemie. Voda ve vířivkách se udržuje za pomocí kyslíkové nebo chlorové chemie. Domácí lázně jsou dnes mnohem dostupnější, a proto není divu, že si vířivou vanu pořizuje stále více lidí.

Pobyt ve vířivce s sebou přináší mnoho benefitů pro lidské zdraví. Vířivka příznivě působí na pohybový aparát, zlepšuje hybnost kloubů a svalů, podporuje funkci oběhového systému a v neposlední řadě zbavuje stresu, zlepšuje náladu. K mobilním i nafukovacím vířivkám nabízíme i nezbytné příslušenství, které vám zpříjemní jejich užívání a bez kterých se neobejdete. Vybírejte si z naší cenově dostupné nabídky. Navštivte nás na prodejně, kde společně s Vámi najdeme nejlepší řešení.

Akrylátové vířivky

Pořiďte si domů vlastní vířivku! Nabízíme kvalitní akrylátové vířivky, které budou ozdobou vaší zahrady. V relaxační vířivce se uvolníte, zapomenete na každodenní starosti a ještě má příznivé účinky na naše zdraví. Prohlédněte si naši širokou nabídku masážních van.

Swim Spa znamená vířivý bazén a vířivou vanu v jedné konstrukci. Neplaťte zbytečně za stavební přípravu bazénu, bazén samotný a vířivku. Bazén swim spa znamená skutečně 2 v 1. Swim spa bazén je vybaven výkonným protiproudem, díky čemuž si zaplavete lépe nežli v klasickém bazénu.

nafukovací vířivky

Nafukovací a pěnové vířivky NetSpa jsou určené zejména pro venkovní použití. Odpočívat v nich můžete od jara až do podzimu. Vířivku umístíte téměř kamkoliv – na dvůr, zahradu, terasu či do wellness místnosti. Dokáže nahradit bazén i pevnou hydromasážní vanu. Nafukovací vířivky NetSpa u nás pořídíte za velmi výhodné ceny a oceníte i jejich mobilitu.

Dřevěné kádě

V našem sortimentu naleznete i estonské dřevěné kádě neboli HOT TUB. Svým vzhledem připomínají venkovní koupací sud, který je originálním doplňkem i pro vaši zahradu, kde si nerušeně vychutnáte přírodní koupání bez nutnosti použití jakékoliv chemie pro úpravu vody.

Termokryty HANSCRAFT

Vyrábíme kvalitní termokryty pro naše akrylátové vířivky Hanscraft. V případě zájmu vám jsme schopni vyrobit také termokryt na míru i pro jiný typ vířivky dle individuálních požadavků. Používáme kvalitní materiály, které zaručují dlouhou životnost.

Mobilní vířivé vany, domácí sauny, finské sauny, infrasauny, masážní křesla a přístroje, ultrasonické difuzéry, aroma esence, solární sprchy, bazénové příslušenství a mnoho dalšího můžete zakoupit online v našem internetovém obchodě.

TOP