Vířivky OKANDINAVIA

Vířivá vana DIAMOND je naprostým technologickým vrcholem celé řady OKA design. Je vhodná pro 5 osob. Má 85 trysek a objem vody 1320 l.

NAVŠTIVTE NÁŠ SHOWROOM

Srdečně Vás zveme do našeho inspirativního showroomu v Praze Čestlicích, kde můžete nejen objevovat náš široký sortiment vířivek a saun, ale také si vychutnat jedinečnou atmosféru wellness prostoru. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Bohatá výbava a jedinečný design!

Vířivé vany OKANDINAVIA jdou s dobou. Navrhoval je přední český designér a architekt Ing. arch. MgA. Ondřej Kamenický. Vířivky OKA design Vás zaujmou na první pohled. Mají ostré hrany a jednolité signifikantní bednění, které působí velmi čistě a nadčasově.

Vana nabízí dostatek prostoru i pro lidi s vyšší postavou. Mají ergonomický tvar, který zajistí pohodlné posezení i poležení během koupele. O ergonomičnost všech modelů se stará Mgr. Martin Procházka, přední český fyzioterapeut a chiropraktik několika národních týmů i vrcholově sportujících jednotlivců. Rozmístění trysek kopíruje linie lidského těla, aby masáž byla účinná a příjemná.

Vířivé vany vyrábíme v Chrášťanech u Prahy. Výhodou výroby v Čechách je rychlé dodání. Naší předností je robotizovaná technologie s extrémní přesností, která odpovídá normám a požadavkům pro oblast automotive, aeronautiky či zbrojního průmyslu. Zajímá vás více? Přijďte se podívat!

Díky přesné robotizované výrobě má skořepina vany dokonalý vzhled bez hrbolů a odstátých hran. Vany jsou vyrobeny z kvalitního amerického akrylátu Lucite. Skořepina je vyztužena polyuretanovou pěnou a zateplená. Italský materiál GreenShield, který používáme při výrobě skořepiny, má velkou výhodu. Je zdravotně nezávadný a navíc plně recyklovatelný. Při výrobě tak nevzniká žádný odpad.

Za příplatek je možné propojit vířivku s Vaším chytrým telefonem s pomocí WIFI ovládacího modulu pro SpaTouch, anebo vylepšit výbavu o hydroterapii MicroSilk, která pomáhá regenerovat a čistit pokožku. Více o nadstandardní výbavě se dočtete zde.

TOP