Kvalitní sauny pro vaše domácí wellness centrum

Saunu si oblíbili lidé v mnoha kulturách, a to už po několik desetiletí. Své místo si našla i u nás. Určitě jste ji alespoň jednou za život také zkusili, a pokud máte ještě v tomto směru mezeru, rozhodně tuto zkušenost neodkládejte! Sauna je prospěšná pro atlety a lidi se sportovním duchem, protože ulevuje od svalového napětí a bolesti. Vychutnávat si ji můžou také umělci a kreativci, jelikož uvolňuje mysl a může podpořit inspiraci. Lidé trpící depresí, zejména v zimním období, v sauně najdou chybějící slunce a teplo. Sauna rozpouští chmury a zahřívá duši.

Dnes už naštěstí není nutné chodit do veřejných saun, protože domácí saunu si můžete pořídit domů. Jsme experti na prodej saun, které jsou zdrojem tepla, pohody a dobré nálady. Rádi vám poradíme s výběrem domácí finské sauny, infrasauny, venkovní sudové či oválné sauny a také pomůžeme s výběrem saunového příslušenství. Obraťte se na nás s důvěrou. Určitě spolu najdeme řešení pro vaše domácí wellness centrum. V nabídce máme sauny vhodné i do malého bytu, ale i sauny pro 6 až 7 osob.

Domácí infrasauny

Investujte do moderní infrasauny, kterou můžete umístit kamkoliv do svého interiéru. Hodí se do koupelny, do ložnice nebo i na chodbu. Pokud si zvolíte úspornou velikost, vejde se vám téměř kamkoliv. Profesionálně vyráběné infrasauny HANSCRAFT vás potěší svou nadčasovou kvalitou, kterou zaručuje použití prvotřídních materiálů a osvědčených výrobních postupů.

České sauny

České sauny Hanscraft jsou vyrobené z masivního výběrového smrkového dřeva. Stěny sauny tvoří masivní dřevo o tloušťce 38 mm, které díky zámku do sebe pevně zapadají. Dřevo je speciálně hoblované pro lepší vzhled a delší trvanlivost. Není ničím ošetřeno, takže je 100% zdravotně nezávadné, a to znamená, že saunování v české sauně Hanscraft je naprosto zdravé!

Domácí finské sauny

Oddejte se relaxaci v klasické finské sauně, a to přímo v pohodlí vašeho domova. Jedná se o tradiční suchou saunu, ve které se váš organismus nahřívá při teplotě až 90 °C. Poté následuje ochlazení. U nás pořídíte moderně i tradičně zpracované sauny v různých rozměrech, jimiž pohodlně zaplníte volný roh ve své koupelně nebo třeba v ložnici.

Finské sauny ACE

Dopřejte si relaxaci ve finské venkovní sauně. Naučte se relaxovat v přírodě, na svém dvorku či v zahradě. Finské sauny jsou úžasným doplňkem do zahrad, dají se využívat celoročně a působí blahodárně na lidské zdraví. U nás máte na výběr z několika moderních modelů, které vás potěší svou kvalitou a příznivou cenou.

Sauna na zakázku

Hledáte saunu, ale nemůžete si vybrat. Nesedí vám rozměry nebo vybavení? Rádi pro Vás vyrobíme saunu na míru, která bude vyhovovat Vašim potřebám. Zvolte si velikost, způsob vytápění, rozložení lavic, příslušenství přesně tak, jak Vám to bude vyhovovat. Naše sauny se hodí do privátních, ale i komerčních prostor.

Mobilní sauny

Mobilní parní nebo infračervené sauny jsou určeny všem, kteří si rádi dopřávají relaxaci v sauně a vychutnávají si všechny relaxační a zdravotní účinky. Tyto sauny jsou vám k dispozici doma, na chalupě či na cestách, a to kdykoliv dostanete chuť na tuto léčebnou a relaxační proceduru.Vejdou se do jakéhokoliv interiéru.

TOP