Vířivky do zásuvky PLUG & PLAY

Vířivá vana PLUG&PLAY OKA 1 je vhodná pro 2 osoby. Její výhodou je snadná instalace. Vířivku stačí zapojit do zásuvky, naplnit vodou a prakticky okamžitě si můžete užívat vířivé masáže.

Vířivá vana PLUG&PLAY OKA 2 je vhodná pro 2 osoby. Její výhodou je snadná instalace. Vířivku stačí zapojit do zásuvky, naplnit vodou a prakticky okamžitě si můžete užívat vířivé masáže.

Vířivá vana PLUG&PLAY 3 do zásuvky je vyrobena z kvalitního amerického akrylátu LUCITE. Nabízí dostatek prostoru pro 5 osob. Rozměry vířivky 200 x 200 x 93 cm. Objem vody 1000 l, počet trysek 31 ks.

Vířivka PLUG&PLAY 4 je určena pro 3 osoby. Je osázena 29 hydromasážními tryskami. Disponuje 2 lehy a 1 sedem. Rozměry vany jsou 216 x 160 x 78 cm. Objem vody 970 l.

Vířivá vana PLUG&PLAY 5 nabízí dostatek prostoru pro 3 osoby. Je osázena 28 hydromasážními tryskami. Rozměry vířivky jsou 213 x 160 x 78 cm. Objem vody 945 l.

NAVŠTIVTE NÁŠ SHOWROOM

Srdečně Vás zveme do našeho inspirativního showroomu v Praze Čestlicích, kde můžete nejen objevovat náš široký sortiment vířivek a saun, ale také si vychutnat jedinečnou atmosféru wellness prostoru. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Vířivky do domácností se snadnou instalací

Vířivé vany PLUG&PLAY jsou ideálním a nenáročným řešením pro domácnosti. Jejich instalace je snadná, nevyžaduje složitých příprav. Vířivou vanu zapojíte do klasické domácí zásuvky a prakticky za pár okamžiků si můžete užívat horké vířivé koupele.

Vybírat můžete ze třech modelů, které jsou určeny 3 až 5 osobám. Výhodou PLUG&PLAY vířivek je také jejich nižší pořizovací cena. Kvalitní domácí lázně proto dnes může mít opravdu každý.

TOP