OKA DESIGN

Vířivky OKA design jsou dostupné v 5 různých provedeních. Menší pro 2 a 3 osoby, větší pro 5 osob. Nabízí místa k ležení i sezení se strategickým rozmístěním. O ohřev vody se stará léty prověřený systém Balboa a cirkulaci vody zajišťují dvě čerpadla.

OKA WAVE

Vířivky OKA WAVE nabízí 3 různé modely. Menší pro 2 osoby, větší čtvercový model pro 5 osob a vířivku ve tvaru půlměsíce pro 4 osoby. Vířivky OKA WAVE představují skvělý poměr cena a výkon.

NAVŠTIVTE NÁŠ SHOWROOM

Srdečně Vás zveme do našeho inspirativního showroomu v Praze Čestlicích, kde můžete nejen objevovat náš široký sortiment vířivek a saun, ale také si vychutnat jedinečnou atmosféru wellness prostoru. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Kvalitní vířivky s netradičním tvarem, který zaujme

Vířivé vany OKA design jdou s dobou. Navrhoval je přední český designér a architekt Ing. arch. MgA. Ondřej Kamenický. Vířivky OKA design Vás zaujmou na první pohled. Mají ostré hrany a jednolité signifikantní bednění, které působí velmi čistě a nadčasově.

Vana nabízí dostatek prostoru i pro lidi s vyšší postavou. Mají ergonomický tvar, který zajistí pohodlné posezení i poležení během koupele. O ergonomičnost všech modelů se stará Mgr. Martin Procházka, přední český fyzioterapeut a chiropraktik několika národních týmů i vrcholově sportujících jednotlivců. Rozmístění trysek kopíruje linie lidského těla, aby masáž byla účinná a příjemná.

Vířivé vany vyrábíme v Chrášťanech u Prahy. Výhodou výroby v Čechách je rychlé dodání. Naší předností je robotizovaná technologie s extrémní přesností, která odpovídá normám a požadavkům pro oblast automotive, aeronautiky či zbrojního průmyslu. Zajímá vás více? Přijďte se podívat!

Díky přesné robotizované výrobě má skořepina vany dokonalý vzhled bez hrbolů a odstátých hran. Vany jsou vyrobeny z kvalitního amerického akrylátu Lucite. Skořepina je vyztužena polyuretanovou pěnou a zateplená. Italský materiál GreenShield, který používáme při výrobě skořepiny, má velkou výhodu. Je zdravotně nezávadný, a navíc plně recyklovatelný. Při výrobě tak nevzniká žádný odpad.

Vířivky OKA design jsou dostupné v 5 různých provedeních. Menší pro 2 a 3 osoby, větší pro 5 osob. Nabízí místa k ležení i sezení se strategickým rozmístěním. O ohřev vody se stará léty prověřený systém Balboa a cirkulaci vody zajišťují dvě čerpadla.

Za příplatek je možné propojit vířivku s Vaším chytrým telefonem s pomocí WIFI ovládacího modulu pro SpaTouch, anebo vylepšit výbavu o hydroterapii MicroSilk, která pomáhá regenerovat a čistit pokožku. Více o nadstandardní výbavě se dočtete zde.

TOP