SUDOVÉ SAUNY

Venkovní finské sudové sauny jsou nejen zdraví prospěšné, ale také dotvářejí architekturu zahrady či venkovního prostoru. Přírodní materiály nenarušují dojem, naopak ho umocňují. Umístění venku navíc skýtá nádherné pohledy z okna či dveří.

QUADRA SAUNY

Sauny Quadra jsou zajímavé svým vzhledem. Připomínájí kvádr, ale mají zaoblené rohy, které jim dodávají jemnost. Uvažujete-li o sauně na zahradu, Quadro vás potěší nejen designem, ale také výběrem materiálů. Najde v nich dostatek prostoru celá rodina.

Ace sauny

Moderní design saun Ace vás zaujme na první pohled. Celoprosklený výhled a čisté linie podtrhují krásu dřeva. Tato sauna se perfektně hodí do interiéru.

OVÁLNÉ SAUNY

Finské oválné venkovní sauny vás potěší svou prostorností. Uvnitř nabízejí jednu až dvě lavice a jsou vhodné až pro čtyři až sedm osob. Kromě vnitřního posezení může sauna disponovat také malou verandou, na které se osvěžíte či zchladíte.

SAUNOVÉ DOMKY

Vypadá to jako zahradní domek, ale uvnitř se skrývá sauna. Součástí našich saun nejsou topidla a je tedy na vás, zda využijete topidlo na tuhá paliva nebo elektrická kamna. Ve Finsku lidé dobře vědí, proč mít domácí wellness.

TOP