Sudové sauny

Prostorná sudová sauna s prosklenými dveřmi a plnými zády o celkové délce 160 cm. Sauna je vhodná až pro 4 osoby. Je vyrobena z kvalitního smrkového dřeva.

Stylová sudová sauna až pro 4 osoby o celkové délce 200 cm s prosklenými venkovními dveřmi bez venkovního posezení. Je vyrobena z kvalitního smrkového dřeva.

Stylová sudová sauna až pro 4 osoby o celkové délce 210 cm s prosklenými venkovními dveřmi s venkovním posezením. Je vyrobena z kvalitního smrkového dřeva.

Atraktivní sudová sauna o celkové délce 250 cm s prosklenými dveřmi nabízí také zastřešené venkovní posezení. Sauna je vhodná pro  5 osob.

Venkovní sudová sauna o celkové délce 280 cm nabízí dostatek pohodlí až pro 4 až 5 osob. Má venkovní zastřešené posezení, kde se můžete ochladit a kochat výhledem do krajiny.

Prostorná sudová sauna s venkovním posezením s prosklenými dveřmi o celkové délce 330 cm s místností pro odpočinek uvnitř. Je vhodná pro 4 až 6 osob.

Venkovní sudová sauna s místností pro odpočinek a zastřešenou verandou pro ochlazení o celkové délce 400 cm. Sauna nabízí dostatek prostoru pro 4 až 7 osob.

TOP