Nafukovací a pěnové vířivky NetSpa

Vířivky NetSpa se rychle instalují a jsou snadno přenosné

Nafukovací a pěnové vířivky NetSpa jsou určené zejména pro venkovní použití. Odpočívat v nich můžete od jara až do podzimu. Vířivku umístíte téměř kamkoliv – na dvůr, zahradu, terasu či do wellness místnosti. Dokáže nahradit bazén i pevnou hydromasážní vanu. Nafukovací vířivky NetSpa u nás pořídíte za velmi výhodné ceny a oceníte i jejich mobilitu.

Na podzim můžete vířivku uskladnit v garáži, nebo ji přestěhovat do zimní zahrady a pokračovat v užívání tam. Fantazii se meze nekladou. Nafukovací vířivky NetSpa mají velmi odolnou konstrukci. Snadno a rychle se instalují, protože se samy nafouknou během deseti minut. Stačí je pouze zapojit do zásuvky. Vodu pak jednoduše napustíte zahradní hadicí. Pěnové vířivky stačí jen složit.

Perličkovou koupel zajišťují vzduchové trysky, které najdete po celém obvodu vířivky. Mobilní vířivky mají různé tvary a pestrý výběr barevných provedení. Mají sice nižší životnost než pevné vířivky, ale pokud se o ně dobře staráte, vydrží vám i pět sezón. Jejich velkou výhodou je přenositelnost. Můžete si je vzít s sebou na chalupu, ke známým nebo ji během sezóny různě stěhovat po zahradě.

Kromě samotných vířivek - kulatých, hranatých nebo oválných - u nás pořídíte také nezbytné příslušenství pro jejich údržbu, jako jsou třeba vysavače nebo ochranné kryty. Vyberte si z našeho širokého sortimentu vířivku, kterou budete milovat.

Výhody

větší mobilita, snadná manipulace, přenositelnost, dostatečná odolnost materiálu

jednoduchá a rychlá instalace

nižší pořizovací a provozní náklady

Nevýhody

absence nebo malý počet hydromasážních trysek

provoz od jara do podzimu

nižší životnost ve srovnání s pevnými vířivkami

TOP